Życie jest zbyt krótkie, aby nosić nudne ciuchy!

Długo zabierałam się za napisanie kolejnego posta. Po prostu zwykły brak czasu. Działamy już prawie 6 miesięcy. Sklepik malutki, ale sprawia nam dużo frajdy :) Zmiana życia o 180 stopni, dużo stresów przez ostatnie miesiące, ale jesteśmy szczęśliwi. Zapracowani ale szczęśliwi.

Zauważyłam jednak przez ten czas jedną rzecz, która mnie zresztą mocno nurtuje. Wiele klientów określa siebie jako „za starych” na niektóre, oferowane przez nas, ubrania . Za każdym razem nie wiem co powiedzieć. Naprawdę. Po prostu mnie zatyka.

I nie wiem czy w końcu napisałabym tego posta, gdyby nie wczorajszy dzień. Pod sklepem przechodziła para. Uwagę chłopaka przykuła koszulka Oj Tam Oj Tam firmy Dziedzic Pruski. Podszedł do niej od razu z uśmiechem na twarzy, na co dziewczyna skwitowała: „Ależ kochanie, pamiętaj że masz prawie 30 lat!”. Spadłam z krzesła!

No cóż … po raz kolejny polecam więc bloga www.advancedstyle.blogspot.com . Bo można ubierać się zabawnie i odważnie niezależnie od wieku. Jeśli dobrze się w czymś czujesz, to nie czekaj, tylko to po prostu załóż. Życie jest zbyt krótkie, by nosić nudne ciuchy! End of story!

life is to short_t

 Ale żeby nie było, mamy wielu klientów, którzy ubierają się tak jak chcą, dobierając rzeczy wg. gustu i sylwetki a nie sztucznie wytworzonej stosowności wiekowej. Bo najważniejsze jest aby czuć się w czymś dobrze! I bawić się modą, bo szkoda czasu na dopasowywanie się do wszystkich na około!
A na zakończenie dzisiaj zrobiona fotka. Pan Mirek kupił u nas drugą parę Madoxów i do kompletu wziął bluzkę od Keyce. Można? Można! I wygląda zarąbiście!

_MG_5573_t

Ten wpis został opublikowany w kategorii wpisy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.