Ólöf Arnalds – Sudden Elevation

Jakiś czas temu, jesienią chyba wzięłam udział w jednym z projektów Pledge Music i wspomogłam islandzką artystkę Ólöf Arnalds w wydaniu jej płyty Sudden Elevation.

Pledge Music to platforma dla początkujących artystów, pomagająca im w zdobyciu funduszy od ich fanów na wydanie płyt. Artyści wystawiają na sprzedaż swoje przyszłe produkty lub działania czyli np. możliwość pobrania elektronicznej wersji płyty przed jej wydaniem, płyty z autografami (które dostanie się oczywiście po ich wydaniu ;)), rękopisy piosenek, koszulki czy koncerty w domach fanów (i to na całym świecie :)). Jeśli artysta osiągnie określony przez siebie cel czyli zbierze podaną wcześniej sumę pieniędzy w danym na to przez Pledge Music czasie (może zebrać więcej), to musi się ze zobowiązań wywiązać.

Wracając do tematu, ja postanowiłam wspomóc bardzo lubianą przeze mnie artystkę islandzką czyli Ólöf Arnalds. Wybrałam płytę z autografem, kosztowało mnie to 12€. I właśnie wczoraj dotarła :) Bardzo się cieszę, bo uwielbiam jej nostalgiczny, czysty głos połączony z niezwykłymi dźwiękami instrumentów, o których nawet nie wiedziałam że istnieją. No i autograf! Bardzo w stylu Elski :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii wpisy i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.