Moxos – zimowe kurtki jakże inne

Polscy projektanci rzadko podejmują się tworzenia zimowych kurtek. Jest kilka powodów.

Po pierwsze zimowe kurtki to ciężkie krawiectwo. Trzeba bardzo znać fach. Stworzenie bluzy czy tiszerta nie sprawia większych trudności, aby zaprojektować kurtkę, która będzie ładna i praktyczna, trzeba mieć duże doświadczenie.

Po drugie, tworząc bardzo krótkie serie produktów, samo wyprodukowanie kurtki zimowej kosztuje krocie. Doliczając marżę producenta i sklepu osiągamy cenę nie do zaakceptowania przez przeciętnego klienta.

Małgorzata Knopik-Skibińska ma fach! I ma talent! A co najważniejsze ma zaplecze, aby móc wyprodukować swoje artystyczne wizje n/t zimowych okryć w cenie, która jest osiągalna dla przeciętnego kupującego.

Ceny tych niesamowitych kurtek zaczynają się od 319zł.

Fajnie? Fajnie :)

www.elska.pl

150920_pm_7261_mg_1543
150920_pm_7297 moxos-czarny-plaszcz-z-kiesszenia-elska-1 moxos-kurtka-pikowka-print-elska-1 moxos-kurtka-print-kimono-czerwone-elska-1 moxos-kurtka-print-kimono-elska-1 moxos-plaszcz-czarny-pikowka-zimowy-elska4 moxos-plaszcz-czerwona-pikowka-zimowy-elska2 moxos-plaszcz-moro-pikowka-zimowy-elska1 moxos-szary-plaszcz-elska-1

Ten wpis został opublikowany w kategorii wpisy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.